01601, м. Київ, бульвар Т.Шевченка,13 e-mail:info@ucfm.com.ua

Український тренінговий центр сімейної медицини Навчально-науковий центр Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

Новини

25.05.20 Навчальні цикли БПР на 2020 рік

Відкрито реєстрацію слухачів для участі в навчальних циклах тематичного удосконалення (ТУ) лікарів та повторного підвищення кваліфікації викладчів ЗВМО України на 2020 рік.

детальніше
25.03.20 Інформація щодо коронавірусної інфекції COVID-19

Що потрібно знати про коронавірус COVID-19? 
Корисна інформація для лікарів.

детальніше
06.03.20 Цикл тематичного удосконалення за денно-дистанційною формою для лікарів «Протидія ВІЛ-інфекції/СНІД: сучасний інтегрований підхід»

З метою зміцнення кадрового потенціалу закладів охорони здоров’я щодо протидії поширенню ВІЛ-інфекції/СНІД в Україні, Навчально-науковим центром - Українським тренінговим центром сімейної медицини (ННЦ УТЦСМ) Національного медичного університету імені О.О. Богомольця був проведений цикл тематичного удосконалення за денно-дистанційною формою для лікарів «Протидія ВІЛ-інфекції/СНІД: сучасний інтегрований підхід».

детальніше
28.11.19 Курс тематичного удосконалення з міжнародною участю «Протидія ВІЛ-інфекції/СНІД: сучасний інтегрований підхід»

20 травня поточного року в Херсоні розпочався п’ятиденний курс тематичного удосконалення лікарів «Протидія ВІЛ-інфекції/СНІД: сучасний інтегрований підхід». Навчальний захід підготовлений та організований навчально-науковим центром - Українським тренінговим центром сімейної медицини (ННЦ УТЦСМ) Національного медичного університету імені О.О. Богомольця спільно з Міжнародним центром підготовки та освіти у сфері охорони здоров’я (I-TECH) Університету штату Вашингтон, США,  з метою реалізації проекту міжнародної технічної допомоги «Розбудова клінічного та адміністративного потенціалу системи послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІД в Україні». Слухачами курсу стали 52 лікаря амбулаторно-поліклінічних та стаціонарних закладів охорони здоров’я м. Херсон та Херсонської області, які проводитимуть консультування та тестування з ініціативи медичного працівника.

детальніше