01601, м. Київ, бульвар Т.Шевченка,13 e-mail:info@ucfm.com.ua

Український тренінговий центр сімейної медицини Навчально-науковий центр Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

30.10.2021

«Сучасна лікарська практика в медицині дитинства, що базується на доказах»!

Шановні колегиінформуємо Вас про проведення онлайн-семінару за темою «Сучасна лікарська практика в медицині дитинства, що базується на доказах» 6 листопада 2021 року (початок семінару 9.00).

 

Захід проводитиметься відповідно до положень наказу МОН України від 16.03.2020 № 406 та затвердженого графіку МОЗ України (програма додається).

 

В роботі науково-практичного семінару з безперервного професійного розвитку сімейного лікаря та педіатра приймають участь провідні експерти з педіатрії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України», ДУ «Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України» та інших закладів вищої освіти.

Будуть висвітлені питання педіатрії і COVID-19; сучасні тренди ведення дітей з інфекцією органів дихання; труднощі в діагностиці та диференційній діагностиці інфекцій нижніх дихальних шляхів у дітей; обґрунтування підходів до антимікробної терапії; зв’язку шлунково-кишкового тракту та здоров’я дитини; функціонального абдомінального болю; вікових особливостей неврологічного постковідного синдрома та ін. Особлива увага буде приділена питанням превентивної, доказової педіатрії, родинно-орієнтованому підходу та розгляду клінічних випадків. Розглядатимуться міждисциплінарні аспекти оториноларингології, неврології та гастроентерології.

До участі запрошуються лікарі-педіатри, лікарі зі спеціальності «загальна практика – сімейна медицина», лікарі інших педіатричних спеціальностей, викладачі. Відповідно до п. 3.2 додатку 5 наказу МОЗ України № 446 від 22.02.2019, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.03.2019 за № 293/33264, лікарям буде нараховано 5 (п’ять) балів безперервного професійного розвитку (інформальна освіта) для обліку в особистому освітньому портфоліо та врахування при атестації на присвоєння (підтвердження) лікарської кваліфікаційної категорії.

Участь у семінарі безкоштовна. Для отримання сертифіката учасника (електронною поштою) реєстрація обов'язкова.

Сайт для реєстрації уже відкритий https://www.doctor-best.info/kv.html