01601, м. Київ, бульвар Т.Шевченка,13 e-mail:info@ucfm.com.ua

Український тренінговий центр сімейної медицини Навчально-науковий центр Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

21.10.2020

Міжнародне опитування з вивчення впливу пандемії коронавірусної інфекції на життя і здоров’я людей та ефективності заходів боротьби з COVID-19

Шановні друзі та колеги!

Запрошуємо Вас долучитися до міжнародного проекту, присвяченому вивченню різних аспектів впливу пандемії коронавірусної інфекції на життя та здоров’я людей, а також ефективності заходів, вжитих державою для боротьби з COVID-19.

Наразі в проекті приймає участь 33 країни з усього світу і ми очікуємо, що в Україні буде зібрано більш ніж 2500 анкет. Взяти участь в опитуванні можуть усі бажаючі, без виключень. Опитування займе до 15 хвилин Вашого часу.

Цікавим для Вас особисто буде підвищення рівня самоусвідомлення цієї проблеми, а сукупні дані дослідження підвищать рівень наших спільних знань про психічне здоров'я в умовах кризових ситуацій. 

Після завершення дослідницького проекту Ви зможете ознайомитись з його результатами, які будуть опубліковані та розміщені на сайті ННЦ УТЦСМ!

Зверніть увагу, що опитування є анонімним, всі отримані дані є суворо конфіденційними. 

Долучайтесь до проекту та заповніть анкету за одним з посилань зручною для Вас мовою:

https://forms.gle/vWaX18HSJ3NJkrbe7 
опитувальник українською мовою;

https://forms.gle/EQYAbS4kGySnFAuv5 
опитувальник російською мовою.

З повагою, кафедра медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії та навчально-науковий центр - Український тренінговий центр сімейної медицини  Національного медичного університету імені О.О. Богомольця!

Будемо вдячні за поширення - share and repost!