01601, м. Київ, бульвар Т.Шевченка,13 e-mail:info@ucfm.com.ua

Український тренінговий центр сімейної медицини Навчально-науковий центр Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

Висоцький Володимир Ігорович

Висоцький Володимир Ігорович, закінчив в 2005 році з відзнакою медичний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця за спеціальністю лікувальна справа, в 1999 році - Український медичний ліцей НМУ імені О.О. Богомольця.

Після закінчення НМУ навчався в інтернатурі та магістратурі (2005–2007 рр.), клінічній ординатурі за спеціальністю «загальна практика-сімейна медицина» (2007–2009 рр.), працював на посаді старшого лаборанта кафедри внутрішніх хвороб №3 НМУ імені О.О. Богомольця та лікаря загальної практики-сімейного лікаря в поліклініці (2009–2010). Закінчив Національну академію державного управління при Президентові України (2010–2012 рр.) з відзнакою та отримав диплом магістра з державного управління охороною здоров'я, в 2014 році - фармацевтичний факультет заочної форми навчання НМУ імені О.О. Богомольця за спеціальністю «Фармація», кваліфікація провізора. Висоцький В.І. працює з 2012 року на посаді асистента Українського тренінгового центру сімейної медицини (УТЦСМ) НМУ імені О.О. Богомольця.

Відповідальний за напрямок міжнародної співпраці, дистанційних форм навчання, впровадження медичних інформаційних систем в центрі. Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю загальної практики-сімейної медицини. Постійно підвищує свою професійну кваліфікацію як в Україні, так і за кордоном (США, Австрія, Чеська республіка, Канада).